Wenus zasnela na zawsze.

Moderator: Sula

Wenus zasnela na zawsze.

Postprzez Sula » 2 pa┼║ 2016, o 01:44

1go Pazdziernika przyszedl dzien straszny dla mnie...
Ale podejrzewam, ze probowalam sie na niego przygotowac od kilku miesiecy, odkad Wenus pierwszy raz przestala chodzic...

Wenus miala 15 lat z kawalkiem, byla 8 miesieczna gowniara kiedy ja zaadoptowalam wiec byla ze mna wiekszosc mojego zycia... To dzieki niej milosc do psow urosla do potegi entej i dzieki niej nauczylam sie wiele, ale rowniez dzieki niej przezylam ciezkie chwile i nauczylam sie odpowiedzialnosci.
To ona miala na mnie wielki wplyw, to dzieki niej jestem kim teraz jestem.

Podjecie decyzji o eutanazji jest straszne, ale kiedy juz wiemy, ze nic wiecej nie da sie zrobic, kiedy widzimy smutek w oczach i jestesmy w stanie policzyc kazda kostke pod skora... I kiedy pampersy sa uzywane 24h na dobe, a na koniec po prostu przestala sie poruszac i lezala wykrzywiona... Nie bylo innej decyzji i wiem, ze nie moge zalowac i pluc sobie w twarz, ze moze mozna bylo cos jeszcze zrobic.
Wszystko co moglam zrobilam...
Teraz jest spokoj i ona byla dziwnie spokojna... I dzieki za to. Chodz ja bede potrzebowac kilku dni/tygodni by dojsc do siebie, nigdy jej nie zapomne... To rowniez dzieki niej poznalam Was wszystkich i moge liczyc na Wasze wsparcie...

Tak wiec Wenus jest juz za teczowym mostem, biega z innymi ktore od nas odeszly pozostawiajac w smutku, ale wiem, ze sa teraz szczesliwe bez bolu i ograniczen. I wierze, ze czekaja tam na nas.

Obrazek
Adoptujac psa nie zmienisz swiata, ale swiat zmieni sie dla tego psa.
Sula
Master

Do┼é─ůczy┼é(a): 25 sty 2014, o 13:02

Re: Wenus zasnela na zawsze.

Postprzez malgo » 2 pa┼║ 2016, o 08:22

Gdy odchodzi przyjaciel bardzo ci─Ö┼╝ko nam to przyj─ů─ç do wiadomo┼Ťci, ┼ézy same lec─ů, a serce rozdziera smutek.
Wenus by┼éa dzi─Öki Tobie najszcz─Ö┼Ťliwszym seterem na ┼Ťwiecie i to jest najwa┼╝niejsze... Pozostanie w Twoim sercu i b─Ödzie najpi─Ökniejszym wspomnieniem. Trzymaj si─Ö Magda i b─ůd┼║ dzielna! A ty Wenusko do┼é─ůcz do innych psiaczk├│w za TM i biegaj z nimi szcz─Ö┼Ťliwa, bez cierpienia i b├│lu. [*]
Nie ma na ┼Ťwiecie przyja┼║ni, kt├│ra trwa wiecznie. Jedynym wyj─ůtkiem jest ta, kt├│r─ů obdarza nas pies. :)
malgo
Master

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 sty 2014, o 08:01

Re: Wenus zasnela na zawsze.

Postprzez mirra111 » 3 pa┼║ 2016, o 22:33

Ja prze┼╝y┼éam to 1,5 roku temu, dlatego wsp├│┼éczuj─Ö. Do dzi┼Ť ze ┼ézami wspominam swojego "rudzielca", by┼é z nami 10 lat . Prawdziwa przytulaszczka mimo, ┼╝e doros┼éy pies. Zakocha┼éam si─Ö w seterach.
mirra111
Nowicjusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 pa┼║ 2016, o 22:12

Powr├│t do T─Öczowy most

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç