BARF. Czy ktos stosuje? Jakie zalety, wady itp?

Moderator: Sula

Re: BARF. Czy ktos stosuje? Jakie zalety, wady itp?

Postprzez evek » 6 cze 2014, o 10:22

Ma┼égosiu napisa┼éa┼Ť:
cyt:
" Staram si─Ö podawa─ç mu tylko surowe mi─Öso wymieszane z tarkowan─ů, zaparzan─ů marchewk─ů i burakiem (1x dziennie)"

dlaczego zaparzasz jarzyny? i czy dajesz tylko marchewk─Ö i buraki,? a inne jarzyny seler, pietruszka, kapusta ?
Ja daj─Ö Toffikowi wszystkie jarzyny jw. surowe utarte na tarce.To mo┼╝e powinnam co┼Ť odrzuci─ç?
pozdrawiam
evek
Bywalec

Do┼é─ůczy┼é(a): 4 lut 2014, o 00:08

Postprzez malgo » 7 cze 2014, o 06:23

Je┼╝eli Toffik lubi warzywa, to niczego nie odrzucaj (oczywi┼Ťcie poza cebulowymi).
Ja daj─Ö Ringusiowi zaparzane warzywa wymieszane z surowym mi─Ösem, albo puszk─ů, bo to jedyny spos├│b aby on w og├│le zjad┼é warzywa. Poza marchewk─ů i burakami, kt├│re zaparzane przemycam z mi─Ösem oraz gotowanymi szparagami i surowymi broku┼éami, kt├│re lubi, Ringu┼Ť nie je ┼╝adnych warzyw ani owoc├│w. Nie zmuszam go, bo to rzygu┼Ť i ┼║le si─Ö to mo┼╝e sko┼äczy─ç. Ale m├│j poprzedni seter uwielbia┼é warzywa i owoce i karmienie go BARF-em by┼éo przyjemno┼Ťci─ů :)
Nie ma na ┼Ťwiecie przyja┼║ni, kt├│ra trwa wiecznie. Jedynym wyj─ůtkiem jest ta, kt├│r─ů obdarza nas pies. :)
malgo
Master

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 sty 2014, o 08:01

Postprzez kochampsy123 » 24 cze 2015, o 11:07

Zale┼╝nie od rasy, etapu rozwoju, aktywno┼Ťci fizycznej, temperatury otoczenia psy maj─ů r├│┼╝ne zapotrzebowanie pokarmowe. Karmy dobrych firm te potrzeby zaspokajaj─ů. ┼üatwiej jest zatem korzysta─ç z gotowej karmy, kt├│rej sk┼éad opracowany jest przez specjalist├│w, ni┼╝ eksperymentowa─ç samemu. Ja osobi┼Ťcie nie polecam tej diety.
kochampsy123
Seteromaniak

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 gru 2014, o 14:10

Postprzez Lili » 23 pa┼║ 2018, o 13:29

Hej, czy ta karma jest polecana te┼╝ dla starszych piesk├│w?
Lili
Bywalec

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 wrz 2018, o 21:19

Poprzednia strona

Powr├│t do ┼╗ywienie

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç