odchudzanie -karma light

Moderator: Sula

Re: odchudzanie -karma light

Postprzez kaj » 2 lut 2014, o 09:30

kaj
Master

Postprzez kaj » 2 lut 2014, o 09:39

Albo sprawdzony Royal Obesity, bo jeśli restrykcyjnie przestrzega się dawek, to nie ma siły żeby nie pomógł. Dawkowanie może u Was będzie większe, bo nadwaga mniejsza niż u nas. A potem dla utrzymania wagi zmiana dawki zwykłej karmy, bo bez dwu zdań zgadzam się, że kastraci wymagają specjalnego podejścia.
kaj
Master

Postprzez Toja » 2 lut 2014, o 11:00

na szczęście nie jesteśmy jeszcze mega grubasami i myślę ,że bez royala poradzimy sobie.
Na pewno przed rozpoczęciem akcji "waga w dół" zważymy się u weta...a potem co 3 tyg kontrolnie...
Cokolwiek zastosujemy na pewno będziemy informować o efektach- może się jeszcze komuś ta wiedza przyda ;)
Nie wiem dokładnie ile teraz wazy ale myślę ,że u nas to jest kwestia 3-5 kg (max 5)
Agat jest drobnokosnty ,że tak powiem i dla niego idealna waga to byłoby 28-29 kg.
Toja
Master

Postprzez libra » 2 lut 2014, o 13:55

jest jeszcze Forza10 Maintenance Light, tuńczyk i ryż
my na zmianę z koebersem stosowaliśmy forza10 - tylko inną, też rybną (a teraz przy zywieniu treningowym nie mamy nawet innej opcji bo muszą być granulki ;) )
może ta by była dobra ? moje psiaki ładnie na niej wyglądają, nie uczula :)
libra
Master

Postprzez Sula » 3 lut 2014, o 01:26

Swoja droga jesli on po prostu lapie troche sadelka, to moze po prostu troche mu ogranicz to co dajesz czy to na co chcialas zmienic swoja dotychczasowa karme? Bo ja troche nie widze sensu w przestawianie go na karme odchudzajaca jesli nie ma tragedii... I jesli po prostu nie chcesz by tyl ;)
Adoptujac psa nie zmienisz swiata, ale swiat zmieni sie dla tego psa.
Sula
Master

Postprzez Toja » 3 lut 2014, o 07:34

ma juz ograniczona dawkę...właściwie od kilku lat na stałe.Teraz i tak muszę zmienić....moje psy jadły First Mate Agat seniorka Tośka rybkę.
Niestety zamknęli nam Świat karm a tylko tam była w przyzwoitej cenie.
Pomyślałam więc ,że może worek dwa jakiegoś lighta a potem sie zobaczy.
Teraz jednak myśle o karmie bez zbóż...tez powinna ładnie zadziałać w/g opinii wielu osób.
Toja
Master

Postprzez Lili » 24 wrz 2018, o 13:28

I pamiętajcie, żeby jednak zadbać o to aby pies miał więcej ruchu. Koniecznie. Karmę trzeba też nie tylko jakościowo dobrze dobrać ale i kontrolować ilość:)
Lili
Bywalec

Poprzednia strona

Powrót do Żywienie