wspaniały psiak, mix setera szkockiego szuka domu!

Stare lub niepotrzebne wątki będą tutaj przenoszone.

Moderator: Sula

wspaniały psiak, mix setera szkockiego szuka domu!

Postprzez libra » 11 kwi 2014, o 14:13

Seti jest pięknym, dorosłym, ok. 4-letnim psem w typie setera szkockiego (gordon). Do schroniska trafił 26 stycznia 2014 roku z miejscowości Strzebielino gm. Łęczyce woj. pomorskie. Mieliśmy problemy żeby go złapać Był bardzo nieufny i przerażony Ale w końcu się udało. Kiedy był już na smyczy wyluzował się. Był jeszcze przestraszony ale nie aż tak jak na początku. W schronisku okazał się bardzo fajnym i kontaktowym psiakiem Bez problemu pozwolił sobie gmerać w pysku
Seti jest psem inteligentnym, wytrwałym o dość silnym uporze w pracy, uważny i cierpliwy. Chętnie wszystkiego się uczy Dla osób, które zna jest przyjazny i wrażliwy. W stosunku do obcych na początku jest nieufny, jednak nie przejawia agresji. Bardzo mocno przywiązują się do opiekuna, którego sobie wybiera na przewodnika.
Spacery z nim należą do przyjemności Idealnie chodzi na smyczy Wymaga regularnej, dziennej dawki ruchu na świeżym powietrzu, więc będzie idealnym psem dla osób aktywnie spędzających czas
Seti przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce k. Wejherowa. Posiada książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym. Jest również odrobaczony oraz odpchlony. Przed adopcją zostanie wykastrowany. W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie adopcji: 887 855 779
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 15 kwi 2014, o 04:40 przez libra, łącznie edytowano 1 raz
libra
Master

Re: wspaniały psiak w typie setera szkockiego szuka domu!

Postprzez alfajet » 12 kwi 2014, o 13:11

Czy psiak ma ogon setera czy ma bardzo krótki jak spaniel bretoński? Na zdjęciu nie można tego dokładnie zobaczyć :) GMMB
alfajet
Seteromaniak

Re: wspaniały psiak w typie setera szkockiego szuka domu!

Postprzez libra » 12 kwi 2014, o 20:29

nie mam pojęcia, nie prowadzę tego psiaka i nie dzwoniłam w jego sprawie
psa udostępnia kaj na fb, więc trzeba czekać na informacje od Kasi
mnie tylko poproszono o wstawienie psiaka na forum
p.s. on chyba za duży jak na spaniela
libra
Master

Re: wspaniały psiak, mix setera szkockiego szuka domu!

Postprzez kaj » 25 kwi 2014, o 10:37

Dzwoniłaś, libra – 10 marca, po tym kiedy zgłosiłam link tego psa na SWP. Zamieściłaś też wtedy ma SWP link do strony facebookowej z tym psiakiem, gdzie są komentarze jego dotyczące. Sama mi zaproponowałaś, że zadzwonisz, ale nie dodzwoniłaś się i temat tego setera spadał w dół wypierany różnymi innymi historiami. Udostępniłam go więc ponownie po miesiącu, kiedy o psie wolontariusze wiedzieli już coś więcej.
Prowadzić go nie będę, bo ja mu nie pomogę, ale mam nadzieję, że wolontariusze się tutaj wypowiedzą, bo to co na pewno można o nim powiedzieć, to że jest to seter w potrzebie.
kaj
Master

Postprzez libra » 25 kwi 2014, o 14:03

Kasia, miałam na myśli że się nie dodzwoniłam, nie rozmawiałam, nie zajmuję się nim. Próbowałam się dodzwonić tylko dlatego, że Ty tego nie zrobiłaś, a chciałaś psa udostępniać i dałaś znać, że taki jest. Nie rozumiem jaki problem, by się nim zająć, a nie oczekiwać, że ktoś się zajmie wszystkim. Jeśli nie masz czasu czy kasy na dzwonienie to zawsze można kogoś zapytać, czy się nie zajmie, w czym problem? Psa nie trzeba zgłaszać, można go wstawić na forum samodzielnie, co już Ci Beata napisała, a ja wtedy go wrzucam również na stronę.
I też mam nadzieję, że wolontariusze zajmujący się psem przyjmą zaproszenie na forum i sami nam coś więcej o psiaku napiszą. Szkoda, by siedział w schronisku.
libra
Master

Postprzez Sula » 25 kwi 2014, o 22:50

Jutro psiak dostanie zestaw ogloszen ode mnie.
Adoptujac psa nie zmienisz swiata, ale swiat zmieni sie dla tego psa.
Sula
Master

Postprzez libra » 26 kwi 2014, o 06:10

przeklejam info od wolontariuszki:
"Przyznam, że nie wiem czy Seti ogonek ma ucięty czy go nie ma od urodzenia. Z sukami powinien się dogadać z samcami myślę też (zależy jaki będzie ten drugi samiec). Na koty nie był sprawdzany, Seti jest wspaniałym psiakiem. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, których zna. Do obcych na początku jest nieufny ale nie przejawia agresji."
libra
Master

Postprzez Sula » 24 maja 2014, o 01:47

wolontariuszki dadza znac jesli psiak znajdzie dom?
Sula
Master

Postprzez libra » 19 lip 2014, o 00:32

Seti nadal w schronisku :(
został wczoraj wykastrowany, z jednej strony dobrze, z drugiej - mieli tyle czasu a wykastrowali go w takie upały...
Sula, jeśli nie odnawiałaś mu ogłoszeń to proszę o odnowienie..
libra
Master

Postprzez Sula » 19 lip 2014, o 12:05

Odnawiam na biezaco :(
Sula
Master

Następna strona

Powrót do Kosz