Kto zajmie si─Ö wrzucaniem info o psiakach do adopcji?

Jak pisa─ç posty? Jak umieszcza─ç zdj─Öcia? Dowiesz si─Ö wszystkiego tutaj.

Moderator: Sula

Kto zajmie si─Ö wrzucaniem info o psiakach do adopcji?

Postprzez malgo » 12 wrz 2016, o 07:59

Kto zajmie si─Ö wrzucaniem info o psiakach do adopcji? Kto na ochotnika poprowadzi forum?
Kochani, mo┼╝e kto┼Ť przejmie pa┼éeczk─Ö ode mnie i b─Ödzie wrzuca┼é na forum info o psiaczkach (ja bra┼éam info z naszego fb, czasami ze stron opiekuj─ůcych si─Ö psiaczkami)? Ja od kilku tygodni bardzo rzadko zagl─ůdam na nasze forum i fb i tym samym obni┼╝am szanse szukaj─ůcym domu psiakom. Psy nie mog─ů czeka─ç, a ja... Po prostu SKS... :lol:
Nie ma na ┼Ťwiecie przyja┼║ni, kt├│ra trwa wiecznie. Jedynym wyj─ůtkiem jest ta, kt├│r─ů obdarza nas pies. :)
malgo
Master

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 sty 2014, o 08:01

Re: Kto zajmie si─Ö wrzucaniem info o psiakach do adopcji?

Postprzez malgo » 16 wrz 2016, o 09:01

Kochani, ale┼╝ si─Ö palicie do tej roboty! Powoli, powoli, nie pchajcie si─Ö tak, ka┼╝dy mo┼╝e wrzuca─ç psy do adopcji na forum! :lol:
Nie ma na ┼Ťwiecie przyja┼║ni, kt├│ra trwa wiecznie. Jedynym wyj─ůtkiem jest ta, kt├│r─ů obdarza nas pies. :)
malgo
Master

Postprzez Kewin » 21 wrz 2016, o 10:55

Nie chc─Ö psu─ç atmosfery , ale od jakiego┼Ť czasu mam wra┼╝enie ┼╝e na Stery to chyba tylko Ty i ja zagl─ůdam . Wszystko teraz odbywa si─Ö FB. ;)
Kewin
Master

Do┼é─ůczy┼é(a): 25 sty 2014, o 21:38

Postprzez malgo » 21 wrz 2016, o 11:58

To prawda. Libra dwoi si─Ö i troi prowadz─ůc genialnie naszego fb. Ale, wbrew pozorom, sporo os├│b zagl─ůda r├│wnie┼╝ i na nasze forum, wi─Öc informacje o psiakach do adopcji powinna znale┼║─ç si─Ö i tutaj. To po prostu mo┼╝e zwi─Ökszy─ç ich szanse na znalezienie domu.
Mo┼╝e takie forum jest prze┼╝ytkiem, ale... Licho wie...
malgo
Master

Powr├│t do Instrukcje

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç